« Zes uur hobbelen en schudden voor Beatrix | Hoofdmenu | Bhutan nerveus over Nederlandse invasie »

Reacties

Raymond van Heul

Zo te zien evenveel of misschien wel meer aandacht dan het Duitse staatsbezoek in de Nederlandse pers heeft gekregen. Misschien dus een goed moment om het concept staatsbezoeken weer eens tegen het licht te houden??

Leo Doodeman

De media in India mogen dan weinig aandacht besteed hebben aan het staatsbezoek, teleurstellender vind ik dat u zo weinig aandacht heeft besteed aan het officiele programma. veel sfeerimpressies uit India, prima hoor, maar ik miste verslagen en foto's van de officiele ontvangst, het staatsbanket, de contraprestatie etc.

NASCHRIFT:
Verslaggevers zijn niet welkom bij het staatsbanket of de ontmoetingen met hoogwaardigheidsbekleders. Foto's maken is dus niet mogelijk.
Aan de aankomst is ruim aandacht besteed, maar dat betekende ook dat de kranslegging moest worden gemist. Beide verslaan was niet mogelijk.
Zoals uitvoerig uitgelegd was het bijwonen van de contraprestatie niet te combineren met het verslaan van het bezoek aan Bangalore. De pers reisde daar met de bus (3 uur), de koningin met een helikopter (20 minuten).
Bij de contraprestatie mogen overigens geen foto's worden gemaakt.
En alvast een waarschuwing voor het bezoek aan Bhutan: ook daar zijn de mogelijkheden voor het maken van 'officiële' foto's beperkt danwel onmogelijk.

Controleer uw reactie

Voorbeeld van uw reactie

Dit is slechts een voorbeeld. Uw reactie is nog niet ingediend.

Bezig...
Uw reactie kon niet worden ingediend. Fout type:
Uw reactie werd opgeslagen. Reacties worden gemodereerd en zullen pas zichtbaar worden als ze door de auteur zijn goedgekeurd. Nog een reactie achterlaten

De letters en cijfers die u invulde kwamen niet overeen met de afbeelding. Probeer opnieuw.

Als laatste stap voor uw reactie wordt gepubliceerd, gelieve de letters en cijfers in te vullen die die u ziet in de afbeelding hieronder. Dit voorkomt dat automatische programma's reacties achterlaten.

Problemen met het lezen van deze afbeelding? Alternatief bekijken.

Bezig...

Laat een reactie achter

Reacties worden gemodereerd en worden pas zichtbaar als ze door de auteur zijn goedgekeurd.

India Bhutan News

Bezoek ook eens

november 2007

zo ma di wo do vr za
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Tracker

  • Track 3
  • Track 2
  • Extreme-dm