« En de beste wensen voor de koningin... | Hoofdmenu | Zara's vriend drie jaar zonder rijbewijs »

Ook een prinses moet haar BMW afsluiten

De zwarte BMW van de Britse prinses Beatrice is woensdag op klaarlichte dag gestolen in Londen. De 20-jarige dochter van prins Andrew en Sarah Ferguson liet de sleutels in de onafgesloten bolide zitten terwijl ze een boodschap deed, zo meldt de Britse krant The Sun.

De prinses, die de auto van haar vader cadeau kreeg op haar zeventiende verjaardag, wordt 24 uur per dag begeleid door een persoonlijke beveiligingsagent. Hij vergezelde haar op haar tripje naar de winkel in Kensington. Toen de auto bij terugkomst gestolen bleek, belde de agent zijn collega's, zodat de prinses haar weg kon vervolgen. De politie onderzoekt de diefstal.

De auto is teruggevonden door de politie op 16 januari. © GPD AP

Reacties

Controleer uw reactie

Voorbeeld van uw reactie

Dit is slechts een voorbeeld. Uw reactie is nog niet ingediend.

Bezig...
Uw reactie kon niet worden ingediend. Fout type:
Uw reactie werd opgeslagen. Reacties worden gemodereerd en zullen pas zichtbaar worden als ze door de auteur zijn goedgekeurd. Nog een reactie achterlaten

De letters en cijfers die u invulde kwamen niet overeen met de afbeelding. Probeer opnieuw.

Als laatste stap voor uw reactie wordt gepubliceerd, gelieve de letters en cijfers in te vullen die die u ziet in de afbeelding hieronder. Dit voorkomt dat automatische programma's reacties achterlaten.

Problemen met het lezen van deze afbeelding? Alternatief bekijken.

Bezig...

Laat een reactie achter

Reacties worden gemodereerd en worden pas zichtbaar als ze door de auteur zijn goedgekeurd.

News Summary

Specials 2008

juli 2009

zo ma di wo do vr za
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Tracker

  • Track 3
  • Track 2
  • Extreme-dm