Baard of geen baard? Voor dat dilemma zagen de Belgische posterijen zich geplaatst in de aanloop naar de vijftigste verjaardag van prins Filip. De Belgische troonopvolger heeft sinds deze zomer een flinke baard. Maar moest die ook op de volgend jaar verschijnende postzegel?
Het antwoord kwam naar verluid van Filip zelf. De Post dacht erover een postzegel te produceren zónder baard, maar de prins liet weten dat zijn wangbegroeiing een blijvertje is, en dat de postzegel dus mét baard moest. De Post heeft het koninklijk verzoek opgevolgd.
De Gazet van Antwerpen toonde het ontwerp van de zéér Belgische zegel. © GPD; Bron: Gazet van Antwerpen







Prins Philip word de vrede stichter
van het Belgische volk. Ooit schreef ik dat in een blad. Ik vraag mij 1 ding af,wanneer word hij Koning van België..ik hoop gauw!
Hele Lieve Groeten uit Nederland
R.Goolaerts
Geplaatst door: R.Goolaerts | 17 februari 2011 om 00:10
Ik hoop dat S.A. Prince Philip zijn baard afscheert. Was zoveel beter zonder en jonger...
Geplaatst door: Lamamake | 20 december 2009 om 22:15